• Мерія Києва виділить 1,23 млн грн на оплату комуналки сім’ям афганців

Мерія Києва виділить 1,23 млн грн на оплату комуналки сім’ям афганців

. \\ Мир \\ АТО

Источник: glavcom.ua

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що цього року мерія виділить 1,23 млн грн. матеріальної допомоги на сплату послуг ЖКГ для 100 сімей загиблих киян-афганців. Пор це він повідомив під час вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ю річницею виведення військ з Афганістану, передає прес-служба мера.


«Сьогодні ми зібралися тут, щоб подякувати живим та вшанувати пам’ять тих, хто поліг на афганській землі, в інших країнах світу, виконуючи військовий миротворчий обов’язок», - заявив Кличко.


Він нагадав, що через війну в Афганстані пройшли 160 тисяч українців, зокрема, 12,5 тисяч киян. Загинуло більше 3 тисяч наших співгромадян, в тому числі 126 киян.


Крім того, влада столиці вперше за багато років в рамках програми «Турбота» передбачила компенсацію на сплату житлово-комунальних послуг для сімей загиблих воїнів-афганців.


«У рамках програми «Турбота» на цей рік ми запланували 1,23 млн грн. на виділення матеріальної допомоги на сплату житлово-комунальних послуг для 100 сімей загиблих киян-афганців. І це буде перша така виплата за останні роки», - відзначив мер.