• Військовий експерт вказав на вразливу ділянку російської оборони

Військовий експерт вказав на вразливу ділянку російської оборони

. \\ Мир \\ АТО

Источник: antikor.com.ua

У західній частині Росії відсутнє військове угруповання, яка здатне чинити тривалий опір силам НАТО.


Про це в ефірі "Обозреватель.LIVE" заявив військовий експерт Олег Жданов.


"При цьому на європейському театрі військових дій у РФ живих військ, крім двох дивізій в Підмосков’ї, - Кантемирівської й Таманської, - фактично, не залишається. Участь у "Захід-2017", при всій гучній інформаційній помпі, яка супроводжує зараз ці навчання - всього- на-всього 13 тисяч братиме участь в Білорусі цих військ", - зазначив він.


За словами експерта, спільні навчання у Білорусі носять більше показовий характер.


"Я нагадаю, що, за нашими оцінками, зараз у Білорусі перебуває контингент від 6 до 8 тисяч з ударною авіацією. Тобто, вони додадуть там максимум дві бригади або неповну дивізію і будуть відігравати етапи бойової стрільби безпосередньо на полігонах Білорусі. Швидше за все, ці війська там і залишаться, і це буде форпост. "Отсель грозить мы будем НАТО", - додав експерт.


При цьому він наголосив, що зовсім списувати з рахунків російський контингент в Білорусі теж не варто.


"Це буде форпост для того, щоб хоча б прямий шматок кордону з НАТО мати. Плюс загрожувати балтійським країнам тим, що там найвужче місце від Білорусі до Калінінградської області, і вони можуть, фактично, опинитися в анклаві. Ну і заодно нам з північного напрямку тепер доведеться посилювати свої збройні сили і планувати оборонні операції з боку Білорусі", - вважає Жданов.


Також експерт зазначив, що решта війська ЗС РФ, зокрема, основна маса сухопутних військ знаходяться на Далекому Сході.