• СММ ОБСЄ: Через війну на сході без води можуть лишитися 1 мільйон людей

СММ ОБСЄ: Через війну на сході без води можуть лишитися 1 мільйон людей

. \\ Донецк \\ АТО

Источник: 5.ua

Війна на сході загрожує залишити понад 1 мільйон людей без води. Про це повідомили у Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ на Донбасі у Twitter. 


"Хуг (заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Александр Хуг – 5.UA) зустрівся з представниками "Води Донбасу" в Маріуполі. Найбільше занепокоєння — насосна станція у Василівці й пошкоджений водогін у промзоні Авдіївки… Бойові зіткнення загрожують залишити більше 1 млн осіб без води",  -йдеться у повідомленні.


Міжнародні спостерігачі додають: "Необхідні стійке припинення вогню, відведення зброї, розведення сил".


Як відомо, упродовж 19-25 червня Александр Хуг перебуватиме на сході, аби оцінити там безпекову ситуацію.Дивіться також фотогалерею за темою:


Источник: glavcom.ua

Бойові дії загрожують залишити понад 1 млн осіб без води.


Про це повідомляє Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ у Twitter.


Заступник голови місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг зустрічається з представниками «Води Донбасу» в Маріуполі. Найбільше занепокоєння в ОБСЄ викликає насосна станція у Василівці й пошкоджений водогін у промзоні Авдіївки.


«Бойові зіткнення загрожують залишити понад 1 млн осіб без води», - йдеться у повідомленні.


Повідомляється, що необхідні стійке припинення вогню, відведення зброї і розведення сил.
Як повідомлялося, вночі невідомі намагалися підірвати електропідстанцію на Донеччині.

Источник: glavcom.ua

Сьогодні, 20 червня, бойовики самопроголошеної «ДНР» вчинили напад на спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це йдеться в повідомленні місії в Twitter.


«Озброєні члени т. зв. «ДНР» вчинили жорстокий напад на неозброєних цивільних спостерігачів», - проінформували в місії ОБСЄ.


Вони пообіцяли оприлюднити деталі нападу в оперативному звіті.
Як повідомлялося, в ніч на 19 червня невідомі намагалися підірвати електропідстанцію на Донеччині.


Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ також заявляла, що бойові дії загрожують залишити понад 1 млн жителів Донбасу без води.
Источник: 5.ua

На тимчасово непідконтрольній українській території озброєні бойовики "ДНР" вчинили напад на спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це йдеться у повідомленні СММ ОБСЄ у мікроблозі Twitter.


"Озброєні члени т.зв. "ДНР" здійснили жорстокий напад на неозброєних цивільних спостерігачів", - йдеться у повідомленні.


Як зауважили у СММ, деталі інциденту повідомлять у традиційному оперативному звіті місії. 
Нагадаємо, напередодні у звіті СММ ОБСЄ зазначалося, що бойовикам "ДНР" наказали не пропускати автівки місії. При цьому, цивільні машини окупанти пропускали вільно.Дивіться також фотогалерею за темою: 


Источник: glavcom.ua

У «ДНР» заявили про затримання озброєних людей, які напередодні вдень напали на патруль спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в місті Ясинувата.


Про це повідомляє ресурс бойовиків ДАН.


«У результаті вжитих заходів з боку «міністерства оборони і міністерства державної безпеки» «ДНР» в ході проведення оперативно-пошукових заходів були затримані озброєні люди напали 20 червня на патруль ОБСЄ», - йдеться в повідомленні.


Також встановлено, що затримані не є військовослужбовцями або працівниками силових структур «ДНР».


Раніше повідомлялося, що бойовики самопроголошеної «ДНР» вчинили напад на спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.  Бойовики «ДНР» погрожували спостерігачам ОБСЄ зброєю, а також відкрили вогонь по автомобілю місії.


Нагадаємо, в ніч на 19 червня невідомі намагалися підірвати електропідстанцію на Донеччині.


Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ також заявляла, що бойові дії загрожують залишити понад 1 млн жителів Донбасу без води.